SİLAHÇI ERHAN

Silah almak, bulundurmak, taşımak veya imal etmek kanunlar ile tespit edilmiş, SİLAH TAMİR VE BAKIM YAPMA yetkisi de yine kanunlarla sınırları çizilmiş, yetkilendirme yapılmıştır. Buna göre tabanca, yivli ve yivsiz av tüfekleri, spor amaçlı kullanılan havalı tüfek ve tabancalar, bunların donanımlarını tamir eden ve boyayan (krom kaplama, meneviş vs.) üzerine nakış ve işleme yapan işyerlerinin çalışma izni 91/1779 sayılı resmi gazete ve kararname ile "SİLAH TAMİR, BAKIM, ONARIM, İŞLEME YAPMA" izin belgesi yürürlüğe girmiştir.

Belgemiz "T.C İçişleri Bakanlığı EGM B.05.1.EGM.0.11.04.03.62705 sayılı "SİLAH TAMİR BAKIM YAPMA İŞLETME AÇMA" ruhsat belgesidir. Bu belge yetkilisi Erhan Üstünbaş'ta bulunmaktadır.

.

WEB SITEME HOSGELDINIZ

Silahçı Erhan olarak RUHSATLI SILAHLARINIZA;
Her türlü tamir ve bakım 
Beyaz krom
Siyah krom
Gravür işleme 
Altın kaplama
Titanyum kaplama
Füme kaplama çeşitleriyle 
silaha gönül veren dostlarımıza: silahına en iyi periyodik bakım onarım yapmak, orijinal yedek parça ve aksesuarlar sunmak ve teknik yardımda bulunarak silahınızı daha bakımlı daha kullanışlı hale getirmek için sizleri esenyurttaki işyerimizde sizleri bekliyoruz.

.

 

 

 

BASARILARIMIZ

  • Subat 2018

    Uluslar Arası Mesleki Yeterlilik Belgesi alınmıştır.

  • Haziran 2018

    Tehlikeli ve çok tehlikeli makineler kullanabilme belgesi ve Emniyet Genel Müdürlüğü Silah Tamir Yeri Açma Belgesi alınmıştır.